Home

Otvoren dugme Implementirati plivački klub maksimir zajednički grana Predsjednik

Plivački klub Maksimir

Zagorski plivači ostvarili 23 pobjede, 10 drugih i osam trećih mjesta, a na  postolje se popeli ukupno 41 put - Zagorje International | Saznajte više,  informirajte se bolje
Zagorski plivači ostvarili 23 pobjede, 10 drugih i osam trećih mjesta, a na postolje se popeli ukupno 41 put - Zagorje International | Saznajte više, informirajte se bolje

Plivački klub Osijek osvojio 25 pojedinačnih medalja na Dunav kupu u  Vukovaru - OsijekNews.hr - vijesti i događanja u Osijeku
Plivački klub Osijek osvojio 25 pojedinačnih medalja na Dunav kupu u Vukovaru - OsijekNews.hr - vijesti i događanja u Osijeku

Uvodna - PK Maksimir

Plivački klub Orion Vinkovci četvrti na ekipnom natjecanju na Korčuli - VTV  d.o.o.
Plivački klub Orion Vinkovci četvrti na ekipnom natjecanju na Korčuli - VTV d.o.o.

Protekli mjesec bio je pun medalja za plivače PK Šibenik :: ŠibenikIN News  Portal
Protekli mjesec bio je pun medalja za plivače PK Šibenik :: ŠibenikIN News Portal

17. MARATON BIOGRAD Najbrži Grgo Mujan i Rita Herceg - Sport023

Sportske novosti - 'I bez novca s užitkom idem u lov na olimpijsku normu za  Tokio!' Najbolji hrvatski prsaš 'napada'
Sportske novosti - 'I bez novca s užitkom idem u lov na olimpijsku normu za Tokio!' Najbolji hrvatski prsaš 'napada'

Susret reprezentacija - PK Maksimir

Maksimir - PK Maksimir

FOTO Iza Plivačkog kluba Šibenik bogat je i uspješan svibanj

Plivački klub Gorica 'velikim zaveslajima' grabi naprijed: Lovro Brekalo  isplivao normu za prvenstvo Hrvatske | VG danas
Plivački klub Gorica 'velikim zaveslajima' grabi naprijed: Lovro Brekalo isplivao normu za prvenstvo Hrvatske | VG danas